Tutaj będę zamieszczać moje opowiadanie o One Direction. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Już niedługo pierwsza cześć ;)
Ogólnie piszę o sobie, z udziałem chłopaków. Będzie coś o miłości, potem ciąży, odejściu z zespołu, napadzie... Obiecuję, że będzie ciekawie. Moim znajomym (np. autorce bloga http//:thebest-onedirection.blogspot.com, mojej Natalie) się podoba, więc postanowiłam dać to do ocenienia na forum.
Oczekuję szczerej opinii od Ciebie.
Pozdróffka :P
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz