Na dodatek powiem wam, że drugą cześć też mam prawie skończoną i zaczęłam trzecią. ;) Co do drugiej części to... niestety czekam na wenę, bo utknęłam w takim momencie, że bez niej się nie obędzie.
Jeszcze raz przepraszam, że tak długo to trwało, ale obiecuję sprężyc się z tym 6 rozdziałem i obiecuję, że dodam całą 2 część za jednym razem.
Trzymajcie kciuki! ;P
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz